reklama reklama

Nejčtenější

ŽENY s.r.o.

Dovolte, abychom Vám představili projekt, který si klade za cíl podporovat české ženy. Opravdově a srdcově, ale hlavně JINAK! Projekt Katalog ŽENY s.r.o. pomůže ženám v jejich podnikání a zároveň nabídne dalším ženám možnost výdělku.

Zastavil se mi svět, abych jej mohl začít měnit

Nikdy jsem neplánoval, že jednou budu stavět dětská hřiště a ani jsem neuvažoval, že by se tomu věnovala moje společnost. Musela přijít rána osudu, den kdy se mi zastavil svět, abych se zanedlouho rozhodl, že ten svět je třeba měnit.

Nechte mě chvilku..., já si to rozmyslím

To je motto metody, která akceleruje myšlení, zvyšuje efektivitu učení, učí pracovat s chybou a přináší radost a klid do naší práce – Feuersteinovo instrumentální obohacování (Feuerstein's Instrumental Enrichment Programs). Už jste o této metodě slyšeli?

Poruchy příjmu potravy

Anorexie, bulimie a psychogenní přejídání tvoří základní diagnózy celého spektra poruch příjmu potravy. To zahrnuje velmi různorodé problémy, od nezvyklých stravovacích návyků až po život ohrožující chronická onemocnění. V posledních letech jich bohužel přibývá.

Děti a hudba

Potřebují děti zpívat? Naslouchat hudebnímu projevu druhých? Nebo se dokonce učit samostatné hře na hudební nástroj? Poznávat svět tónů, akordů, stupnic? Je jim to k něčemu dobré? Má vůbec cenu vnucovat zájem o zpívání a muzicírování dětem dnešní doby, které povětšinou mají (nechodí-li do hudební školy nebo zpívat do sboru)

 
 
 

MojeChytreDite.cz, podpora UNICEF

"Na počátku bylo slovo ..."

Vzhledem k tomu, že slovo je překládáno z řeckého slova logos, což se dá mimo jiné přeložit i jako příčina, záměr a zvěstování, lze z tohoto citátu odvodit, že na počátku každé velké věci, velkého projektu a úspěchu je určitá myšlenka. A co platí ve velkém měřítku,

28.11.2010 Zuzana Zábrodská-Zvěřinová

Štastné Vánoce pro všechny děti na světě

Každý rok, si na Vánoce vzpomenu, jak dcera se synem byli malí. Jak prožívali předvánoční čas, ale i vánoční zejména Štědrý den

27.11.2010 Zdenka Bečánová

Hurá do víru Vánoc

Vánoce teď pro mě získaly zcela nový rozměr, poprvé je s námi přivítá i moje devítiměsíční dcera Laura.

27.11.2010 Kateřina Kudrmanová

Martin Suchánek - Naše milá paní ředitelka

Rozhovor s paní Ing. Pavlou Gomba, výkonnou ředitelkou Českého výboru pro UNICEF. Část první: Odpovědi na otázky čtenářů Magazínu MojeChytreDite.cz.

24.11.2010 Martin Suchánek

Svátky klidu a míru

Nadchází čas Vánoc. Mnozí z nás mají tyto sváteční dny spojené s něčím jiným. Někteří se těší na pár dní volna, plný stůl jídla a na nabitý program v televizi. Neříkám, že se netěším na pohádky, ale přece jen se těším hlavně na společně strávené chvíle se

23.11.2010 Andrea Karmanová

Zastavil se mi svět, abych jej mohl začít měnit

Nikdy jsem neplánoval, že jednou budu stavět dětská hřiště a ani jsem neuvažoval, že by se tomu věnovala moje společnost. Musela přijít rána osudu, den kdy se mi zastavil svět, abych se zanedlouho rozhodl, že ten svět je třeba měnit.

23.09.2013 Martin Suchánek

Rozzářené dětské oči, co je víc?

Je večer, do vánoc zbývá už jen pár týdnů. Venku je teplo a sníh nikde. A přitom sníh je to, co já mám na Vánocích nejraději. Vlastně ne, nejraději mám oči mých dětí, které se nádherně rozzáří, když pod stromečkem najdou ten svůj vysněný dárek.

22.11.2010 Gabriela Bártová
1 2 3
reklama reklama