reklama reklama

Nejčtenější

ŽENY s.r.o.

Dovolte, abychom Vám představili projekt, který si klade za cíl podporovat české ženy. Opravdově a srdcově, ale hlavně JINAK! Projekt Katalog ŽENY s.r.o. pomůže ženám v jejich podnikání a zároveň nabídne dalším ženám možnost výdělku.

Zastavil se mi svět, abych jej mohl začít měnit

Nikdy jsem neplánoval, že jednou budu stavět dětská hřiště a ani jsem neuvažoval, že by se tomu věnovala moje společnost. Musela přijít rána osudu, den kdy se mi zastavil svět, abych se zanedlouho rozhodl, že ten svět je třeba měnit.

Nechte mě chvilku..., já si to rozmyslím

To je motto metody, která akceleruje myšlení, zvyšuje efektivitu učení, učí pracovat s chybou a přináší radost a klid do naší práce – Feuersteinovo instrumentální obohacování (Feuerstein's Instrumental Enrichment Programs). Už jste o této metodě slyšeli?

Poruchy příjmu potravy

Anorexie, bulimie a psychogenní přejídání tvoří základní diagnózy celého spektra poruch příjmu potravy. To zahrnuje velmi různorodé problémy, od nezvyklých stravovacích návyků až po život ohrožující chronická onemocnění. V posledních letech jich bohužel přibývá.

Děti a hudba

Potřebují děti zpívat? Naslouchat hudebnímu projevu druhých? Nebo se dokonce učit samostatné hře na hudební nástroj? Poznávat svět tónů, akordů, stupnic? Je jim to k něčemu dobré? Má vůbec cenu vnucovat zájem o zpívání a muzicírování dětem dnešní doby, které povětšinou mají (nechodí-li do hudební školy nebo zpívat do sboru)

 
 
 

MojeChytreDite.cz, podpora UNICEF

Výsledky soutěže Úsměv pro UNICEF 2011

První ročník charitativní fotosoutěže je úspěšně minulostí. Kolik se nám společně s Vámi podařilo shromáždit prostředků a kdo jsou výherci?

16.12.2011 Redakce MojeChytreDite.cz

Úsměv pro UNICEF - Oficiální pravidla soutěže

Oficiální pravidla soutěže ,, Úsměv pro UNICEF “

14.11.2011 Martin Suchánek

Nový Magazín MojeChytreDite.cz

Vážené čtenářky, vážení čtenáři, vítejte na stránkách magazínu MojeChytreDite.cz, kterým bychom rádi přispívali zejména ke zlepšování vztahů v užší i širší rodině a k zušlechťování rodičovství

14.10.2012 PhDr. Eva Labusová

Časopis pro lidi s kritickým myšlením a otevřeným srdcem

Vše o novém Magazínu MojeChytreDite.cz a mnohem více jsme zachytili v rozhovoru se dvěma hlavními aktéry nového počinu mezi magazíny pro rodiny s dětmi.

13.10.2012 Mgr. Hana Zahradníčková
1
reklama reklama