reklama reklama

Nejčtenější

ŽENY s.r.o.

Dovolte, abychom Vám představili projekt, který si klade za cíl podporovat české ženy. Opravdově a srdcově, ale hlavně JINAK! Projekt Katalog ŽENY s.r.o. pomůže ženám v jejich podnikání a zároveň nabídne dalším ženám možnost výdělku.

Zastavil se mi svět, abych jej mohl začít měnit

Nikdy jsem neplánoval, že jednou budu stavět dětská hřiště a ani jsem neuvažoval, že by se tomu věnovala moje společnost. Musela přijít rána osudu, den kdy se mi zastavil svět, abych se zanedlouho rozhodl, že ten svět je třeba měnit.

Nechte mě chvilku..., já si to rozmyslím

To je motto metody, která akceleruje myšlení, zvyšuje efektivitu učení, učí pracovat s chybou a přináší radost a klid do naší práce – Feuersteinovo instrumentální obohacování (Feuerstein's Instrumental Enrichment Programs). Už jste o této metodě slyšeli?

Poruchy příjmu potravy

Anorexie, bulimie a psychogenní přejídání tvoří základní diagnózy celého spektra poruch příjmu potravy. To zahrnuje velmi různorodé problémy, od nezvyklých stravovacích návyků až po život ohrožující chronická onemocnění. V posledních letech jich bohužel přibývá.

Děti a hudba

Potřebují děti zpívat? Naslouchat hudebnímu projevu druhých? Nebo se dokonce učit samostatné hře na hudební nástroj? Poznávat svět tónů, akordů, stupnic? Je jim to k něčemu dobré? Má vůbec cenu vnucovat zájem o zpívání a muzicírování dětem dnešní doby, které povětšinou mají (nechodí-li do hudební školy nebo zpívat do sboru)

 
 

Rozzářené dětské oči, co je víc?

publikováno: 22.11.2010   |   autor: Gabriela Bártová

Je večer, do vánoc zbývá už jen pár týdnů. Venku je teplo a sníh nikde. A přitom sníh je to, co já mám na Vánocích nejraději. Vlastně ne, nejraději mám oči mých dětí, které se nádherně rozzáří, když pod stromečkem najdou ten svůj vysněný dárek.

 
 

Co si budeme povídat, dárečky pod stromečkem jsou hlavně pro děti. Mým dárkem je to, že je mám, a že jsme všichni spolu. Škoda jen, že na světě jsou pořád ještě děti, které dárečky pod stromečkem nenajdou. Ne, že by zlobily a rodiče jim je nechtěli koupit, pravda je smutnější. Je spousta dětí, která rodiče nemá a nebo jsou tak chudí, že svým dětem ani dárečky koupit nemůžou. Proto jsem velice ráda, že u nás existuje spousta charitativních akcí, které mohou pomoci takovým to dětem a třeba nějaký jim nějaký ten dáreček dopřát a rozzářit tak další dětská očka.

 

Proto bych chtěla poprosit každého, kdo si přečte můj článek ať se zkusí podívat na kolekci UNICEF v e-shopu www.MojeChytreDite.cz, třeba se Vám tam něco zalíbí a i vy se tak stanete takovým malým Ježíškem, nebo třeba Santa Clausem pro některé děti.


Gabriela Bártová

Gabriela Bártová, 35 let, Karviná

 

 
 
 
reklama reklama