reklama reklama

Nejčtenější

ŽENY s.r.o.

Dovolte, abychom Vám představili projekt, který si klade za cíl podporovat české ženy. Opravdově a srdcově, ale hlavně JINAK! Projekt Katalog ŽENY s.r.o. pomůže ženám v jejich podnikání a zároveň nabídne dalším ženám možnost výdělku.

Zastavil se mi svět, abych jej mohl začít měnit

Nikdy jsem neplánoval, že jednou budu stavět dětská hřiště a ani jsem neuvažoval, že by se tomu věnovala moje společnost. Musela přijít rána osudu, den kdy se mi zastavil svět, abych se zanedlouho rozhodl, že ten svět je třeba měnit.

Nechte mě chvilku..., já si to rozmyslím

To je motto metody, která akceleruje myšlení, zvyšuje efektivitu učení, učí pracovat s chybou a přináší radost a klid do naší práce – Feuersteinovo instrumentální obohacování (Feuerstein's Instrumental Enrichment Programs). Už jste o této metodě slyšeli?

Poruchy příjmu potravy

Anorexie, bulimie a psychogenní přejídání tvoří základní diagnózy celého spektra poruch příjmu potravy. To zahrnuje velmi různorodé problémy, od nezvyklých stravovacích návyků až po život ohrožující chronická onemocnění. V posledních letech jich bohužel přibývá.

Děti a hudba

Potřebují děti zpívat? Naslouchat hudebnímu projevu druhých? Nebo se dokonce učit samostatné hře na hudební nástroj? Poznávat svět tónů, akordů, stupnic? Je jim to k něčemu dobré? Má vůbec cenu vnucovat zájem o zpívání a muzicírování dětem dnešní doby, které povětšinou mají (nechodí-li do hudební školy nebo zpívat do sboru)

 
 

Štastné Vánoce pro všechny děti na světě

publikováno: 27.11.2010   |   autor: Zdenka Bečánová

Každý rok, si na Vánoce vzpomenu, jak dcera se synem byli malí. Jak prožívali předvánoční čas, ale i vánoční zejména Štědrý den

 
 

Samou radostí i štěstím jim zářila očka, hlavně při rozdávání a rozbalování dárků. Úsměv na tvářích byl pro mě pochvalou a byl a nejšťastnější, že jsou mé děti spokojené.

Je mi smutně na duši i u srdce, když vidím děti trpět nebo umístěné v dětských domovech. Bohužel tyto děti, přicházejí o mateřskou lásku a pohlazení rukou a od člověka, který je má rád a také přicházejí o teplo domova, které pro děti znamená strašně moc.
 
Jsem proto ráda, že se pořádají charitativní akce, které pomáhají dětem, které pomoc potřebují. Proto bych chtěla vyzvat nejen Vás čtenáře magazínu www.mojechytredite.cz, ale i Vaše příbuzné a známé k nákupu z kolekce UNICEF v e-shopu www.mojechytredite.cz protože částka, za kterou nakoupíte, je zaslána na UNICEF, která podporuje děti nejen u nás, ale i v jiných zemích, prostě na celém světe.

Udělejte proto v tomto předvánoční čase něco sice malého, ale dobrého, pro ty co nemají takové štěstí, jako my ostatní.


Zdenka Bečánová

Zdenka Bečánová, 47 let, Kutná Hora

 

 
 
 
reklama reklama