reklama reklama

Nejčtenější

ŽENY s.r.o.

Dovolte, abychom Vám představili projekt, který si klade za cíl podporovat české ženy. Opravdově a srdcově, ale hlavně JINAK! Projekt Katalog ŽENY s.r.o. pomůže ženám v jejich podnikání a zároveň nabídne dalším ženám možnost výdělku.

Zastavil se mi svět, abych jej mohl začít měnit

Nikdy jsem neplánoval, že jednou budu stavět dětská hřiště a ani jsem neuvažoval, že by se tomu věnovala moje společnost. Musela přijít rána osudu, den kdy se mi zastavil svět, abych se zanedlouho rozhodl, že ten svět je třeba měnit.

Nechte mě chvilku..., já si to rozmyslím

To je motto metody, která akceleruje myšlení, zvyšuje efektivitu učení, učí pracovat s chybou a přináší radost a klid do naší práce – Feuersteinovo instrumentální obohacování (Feuerstein's Instrumental Enrichment Programs). Už jste o této metodě slyšeli?

Poruchy příjmu potravy

Anorexie, bulimie a psychogenní přejídání tvoří základní diagnózy celého spektra poruch příjmu potravy. To zahrnuje velmi různorodé problémy, od nezvyklých stravovacích návyků až po život ohrožující chronická onemocnění. V posledních letech jich bohužel přibývá.

Děti a hudba

Potřebují děti zpívat? Naslouchat hudebnímu projevu druhých? Nebo se dokonce učit samostatné hře na hudební nástroj? Poznávat svět tónů, akordů, stupnic? Je jim to k něčemu dobré? Má vůbec cenu vnucovat zájem o zpívání a muzicírování dětem dnešní doby, které povětšinou mají (nechodí-li do hudební školy nebo zpívat do sboru)

 
 

Výsledky soutěže Úsměv pro UNICEF 2011

publikováno: 16.12.2011   |   autor: Redakce MojeChytreDite.cz

První ročník charitativní fotosoutěže je úspěšně minulostí. Kolik se nám společně s Vámi podařilo shromáždit prostředků a kdo jsou výherci?

 
 

Děkujeme všem přátelům, zákazníkům a fanouškům za účast v prvním ročníků charitativní fotosoutěže Úsměv pro UNICEF, kterou organizoval portál MojeChytreDite.cz za podpory generálního partnera AXA ASSISTANCE. Mediálně nám pomohl LEPOR - reklamní agentura a Jaroslava Timková autorka knihy 21 dnů.

 

Jsem rádi, že jsme se společně s Vámi stali součástí prvního charitativního projektu v českém prostředí sociální sítě Facebook. Úsměvu pro UNICEF se podařilo shromáždit 46.696 Kč bez započítaných DMS. O způsobu využití těchto prostředků Vás budeme informovat v některém z dalších článků.

 

Jména výherců hlavních cen jsou:

 

 1. místo: Marek Malý, 2. místo: Nikola Stehlíková, 3.místo: Lucie Trakovická a dále v pořadí: Denisa Kumberová, Vladimír Rončák, Marta Kopáčková, Ľubica Hradecká, Hana Pohořalá, Gabriela Hubková a Anna Olajcová.

 

Výherci získávají ceny v souladu s pravidly soutěže a navíc dárkové balíčky od AXA ASSISTANCE, UNICEF, knihu nebo diář od Jaroslavy Timkové a budeme je postupně kontaktovat ohledně předání cen. Všichni účastníci soutěže obdrží poštou elektronický dárek od MojeChytreDite.cz a AXA ASSISTACE.

 

Těšíme se na Úsměv pro UNICEF 2012 a přejeme Vám krásné Vánoce,

 

Redakce Magazínu MojeChytreDite.cz


Redakce MojeChytreDite.cz

MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ®

 

 
 
 
reklama reklama