reklama reklama

Nejčtenější

ŽENY s.r.o.

Dovolte, abychom Vám představili projekt, který si klade za cíl podporovat české ženy. Opravdově a srdcově, ale hlavně JINAK! Projekt Katalog ŽENY s.r.o. pomůže ženám v jejich podnikání a zároveň nabídne dalším ženám možnost výdělku.

Zastavil se mi svět, abych jej mohl začít měnit

Nikdy jsem neplánoval, že jednou budu stavět dětská hřiště a ani jsem neuvažoval, že by se tomu věnovala moje společnost. Musela přijít rána osudu, den kdy se mi zastavil svět, abych se zanedlouho rozhodl, že ten svět je třeba měnit.

Nechte mě chvilku..., já si to rozmyslím

To je motto metody, která akceleruje myšlení, zvyšuje efektivitu učení, učí pracovat s chybou a přináší radost a klid do naší práce – Feuersteinovo instrumentální obohacování (Feuerstein's Instrumental Enrichment Programs). Už jste o této metodě slyšeli?

Poruchy příjmu potravy

Anorexie, bulimie a psychogenní přejídání tvoří základní diagnózy celého spektra poruch příjmu potravy. To zahrnuje velmi různorodé problémy, od nezvyklých stravovacích návyků až po život ohrožující chronická onemocnění. V posledních letech jich bohužel přibývá.

Děti a hudba

Potřebují děti zpívat? Naslouchat hudebnímu projevu druhých? Nebo se dokonce učit samostatné hře na hudební nástroj? Poznávat svět tónů, akordů, stupnic? Je jim to k něčemu dobré? Má vůbec cenu vnucovat zájem o zpívání a muzicírování dětem dnešní doby, které povětšinou mají (nechodí-li do hudební školy nebo zpívat do sboru)

 
 
 

PROFIL

Mgr. Iveta Vaisová

Jmenuji se Mgr. Iveta Vaisová (1971), pocházím z Podkrkonoší.Od roku 1994 působím jako učitelka českého jazyka a dějepisu na Gymnáziu F. Palackého v Neratovicích. Jsem vdaná a mám dvě děti.

V současné době jsem na rodičovské dovolené. Mám ráda své blízké, život, knížky, filmy, divadlo a cestování.

 

ČLÁNKY OD AUTORA Mgr. Iveta Vaisová

Jak nastavit dětem pravidla

Když jsem chodila do 1. třídy, dával nám pan učitel za vzorné chování červené kytičky a za zlobení černé puntíky. Tabulka byla pěkně všem na očích na třídní nástěnce. Možná úsměvná vzpomínka, ale na druhý pohled musím uznat, že ten systém měl něco do sebe. Děti

06.09.2011 Mgr. Iveta Vaisová

I dítě se může zamilovat

Lucince se dnes do školky chce i nechce. Přivstala si, aby měla dost času na všechnu parádu – vybrat ty nejkrásnější šatičky, zaplést copánky, nezapomenout maminčino cukroví… Cítí lehkou nervozitu.

07.08.2011 Mgr. Iveta Vaisová

Doktor Bolíto

Na dětskou lékařku jsme měli obrovské štěstí. Je pečlivá, děti má opravdu ráda a ony to cítí. Nikdy jsme nezažili strach, či dokonce křik při vstupu do ordinace. Pravda, máme to velké štěstí, že naše děti jsou relativně málo nemocné a s výjimkou běžných nachlazení v

01.08.2011 Mgr. Iveta Vaisová

Ve školce stojí mé ditě stranou

„On se moc nezapojuje, spíš jen tak pozoruje zpovzdálí,“ sdělila mi paní učitelka pár dní po Adámkově nástupu do školky. „A nikomu neřekl, jak se jmenuje, až maňáskovi to prozradil,“ dodala. Nikterak mě tím nepřekvapila, zato mě právě zmínkou o maňáskovi přesvědčila,

17.06.2011 Mgr. Iveta Vaisová

Stylové Baby

„Maminky, co na té Hello Kitty pořád máte?“ Tak nějak zněl dotaz jedné maminky na jednom internetovém bazárku s dětským oblečením. Ačkoli to tato maminka jistě neměla v úmyslu, spustila doslova lavinu. Registrované maminky se rozdělily na dva tábory a pěkně peprně si to (naštěstí

31.05.2011 Mgr. Iveta Vaisová
1 2 3 4 5 6
reklama reklama