reklama reklama

Nejčtenější

ŽENY s.r.o.

Dovolte, abychom Vám představili projekt, který si klade za cíl podporovat české ženy. Opravdově a srdcově, ale hlavně JINAK! Projekt Katalog ŽENY s.r.o. pomůže ženám v jejich podnikání a zároveň nabídne dalším ženám možnost výdělku.

Zastavil se mi svět, abych jej mohl začít měnit

Nikdy jsem neplánoval, že jednou budu stavět dětská hřiště a ani jsem neuvažoval, že by se tomu věnovala moje společnost. Musela přijít rána osudu, den kdy se mi zastavil svět, abych se zanedlouho rozhodl, že ten svět je třeba měnit.

Nechte mě chvilku..., já si to rozmyslím

To je motto metody, která akceleruje myšlení, zvyšuje efektivitu učení, učí pracovat s chybou a přináší radost a klid do naší práce – Feuersteinovo instrumentální obohacování (Feuerstein's Instrumental Enrichment Programs). Už jste o této metodě slyšeli?

Poruchy příjmu potravy

Anorexie, bulimie a psychogenní přejídání tvoří základní diagnózy celého spektra poruch příjmu potravy. To zahrnuje velmi různorodé problémy, od nezvyklých stravovacích návyků až po život ohrožující chronická onemocnění. V posledních letech jich bohužel přibývá.

Děti a hudba

Potřebují děti zpívat? Naslouchat hudebnímu projevu druhých? Nebo se dokonce učit samostatné hře na hudební nástroj? Poznávat svět tónů, akordů, stupnic? Je jim to k něčemu dobré? Má vůbec cenu vnucovat zájem o zpívání a muzicírování dětem dnešní doby, které povětšinou mají (nechodí-li do hudební školy nebo zpívat do sboru)

 
 
 

PROFIL

Bc. Lenka Bečánová

Jmenuji se Lenka Bečánová, je mi 25 let a jsem z Kutné Hory, kde jsem se narodila a také dodnes žiji.

Vystudovala jsem Univerzitu Jana Amose Komenského, obor Sociální masová komunikace. Mezi moje záliby patří četba a hudba a samozřejme děti, kteréhokoliv věku.

 

ČLÁNKY OD AUTORA Bc. Lenka Bečánová

Hurá na skákací hrad

Prázdniny sice již skončily, ale to rozhodně neznamená, že by měla skončit i rodinná zábava. Ba právě naopak. Proto přinášíme hned několik tipů, kam s celou rodinou vyrazit začátkem září.

02.09.2011 Bc. Lenka Bečánová

Jak se stal kozel zahradníkem

Již jako děti se setkáváme s mnoha slovními spojedními, které si nedovedeme jako děti vysvětlit. Proto v nakladatelství Grada vychází kniha s názvem Jak se kozel stal zahradníkem, kde jsou právě tyto slovní spojení a jejich vysvětlení.

12.07.2011 Bc. Lenka Bečánová

Kniha o matce a dítěti

Kniha o matce a dítěti je unikátním dílem českého pediatra a jeho spolupracovníků, kteří chtějí všem milujícím a zodpovědným rodičům nabídnout pohotové, srozumitelné, přehledně uspořádané, a především z domácích poměrů vycházející informace, které je provedou krásným,

20.05.2011 Bc. Lenka Bečánová

Škola zdraví a umění omlazení organismu

Přinášíme Vám nejnověší informace ze " Školy zdraví, umění omlazení organismu" lektorky Eleny Tomiliny.

10.04.2011 Bc. Lenka Bečánová

Kam s dětmi v dubnu

Další z jarních měsíců máme před sebou. Počasí tak, přímo vybízí k podnikání výletů, proto Vám přínášíme další z typů na výlet.

04.04.2011 Bc. Lenka Bečánová
1 2 3 4 5 6 7 8
reklama reklama