reklama reklama

Nejčtenější

ŽENY s.r.o.

Dovolte, abychom Vám představili projekt, který si klade za cíl podporovat české ženy. Opravdově a srdcově, ale hlavně JINAK! Projekt Katalog ŽENY s.r.o. pomůže ženám v jejich podnikání a zároveň nabídne dalším ženám možnost výdělku.

Zastavil se mi svět, abych jej mohl začít měnit

Nikdy jsem neplánoval, že jednou budu stavět dětská hřiště a ani jsem neuvažoval, že by se tomu věnovala moje společnost. Musela přijít rána osudu, den kdy se mi zastavil svět, abych se zanedlouho rozhodl, že ten svět je třeba měnit.

Nechte mě chvilku..., já si to rozmyslím

To je motto metody, která akceleruje myšlení, zvyšuje efektivitu učení, učí pracovat s chybou a přináší radost a klid do naší práce – Feuersteinovo instrumentální obohacování (Feuerstein's Instrumental Enrichment Programs). Už jste o této metodě slyšeli?

Poruchy příjmu potravy

Anorexie, bulimie a psychogenní přejídání tvoří základní diagnózy celého spektra poruch příjmu potravy. To zahrnuje velmi různorodé problémy, od nezvyklých stravovacích návyků až po život ohrožující chronická onemocnění. V posledních letech jich bohužel přibývá.

Děti a hudba

Potřebují děti zpívat? Naslouchat hudebnímu projevu druhých? Nebo se dokonce učit samostatné hře na hudební nástroj? Poznávat svět tónů, akordů, stupnic? Je jim to k něčemu dobré? Má vůbec cenu vnucovat zájem o zpívání a muzicírování dětem dnešní doby, které povětšinou mají (nechodí-li do hudební školy nebo zpívat do sboru)

 
 
 

PROFIL

Martin Suchánek

Je jednatelem společnosti MojeChytreDite.cz s.r.o., dělat radost nás baví ®, který sdružuje internetový magazín a obchod hraček. MojeChytreDite.cz s.r.o. je významným dodavatelem dětských hřišť v České s Slovenské republice.

17 let působil v korporátním světě na manažerských pozicích v obchodu a marketingu. Před odchodem do vlastní společnosti vedl marketing a strategické projekty Coca-Cola Hellenic v Čechách a na Slovensku. Ve svém podnikání od počatku klade důraz na společenskou odpovědnost a morální hodnoty. MojeChytreDite.cz s.r.o. získalo Certifikát UNICEF - Dětského fondu OSN za významnou pomoc ve prospěch dětí a najdete jej v Přehledu UNICEF mezi největšími dárci finanční podpory. Je ženatý, má syna. Jeho koníčkem je rodina a cestování. Rád tvoří hudbu, lyžuje, jezdí na kole, hraje golf a basketbal. Kontakt na marketingové oddělení společnosti: marketing @ mojechytredite.cz
 

ČLÁNKY OD AUTORA Martin Suchánek

Zastavil se mi svět, abych jej mohl začít měnit

Nikdy jsem neplánoval, že jednou budu stavět dětská hřiště a ani jsem neuvažoval, že by se tomu věnovala moje společnost. Musela přijít rána osudu, den kdy se mi zastavil svět, abych se zanedlouho rozhodl, že ten svět je třeba měnit.

23.09.2013 Martin Suchánek

Úsměv pro UNICEF - Oficiální pravidla soutěže

Oficiální pravidla soutěže ,, Úsměv pro UNICEF “

14.11.2011 Martin Suchánek

Martin Suchánek - Naše milá paní ředitelka

Rozhovor s paní Ing. Pavlou Gomba, výkonnou ředitelkou Českého výboru pro UNICEF. Část první: Odpovědi na otázky čtenářů Magazínu MojeChytreDite.cz.

24.11.2010 Martin Suchánek
09.11.2010 Martin Suchánek
1
reklama reklama