reklama reklama

Nejčtenější

ŽENY s.r.o.

Dovolte, abychom Vám představili projekt, který si klade za cíl podporovat české ženy. Opravdově a srdcově, ale hlavně JINAK! Projekt Katalog ŽENY s.r.o. pomůže ženám v jejich podnikání a zároveň nabídne dalším ženám možnost výdělku.

Zastavil se mi svět, abych jej mohl začít měnit

Nikdy jsem neplánoval, že jednou budu stavět dětská hřiště a ani jsem neuvažoval, že by se tomu věnovala moje společnost. Musela přijít rána osudu, den kdy se mi zastavil svět, abych se zanedlouho rozhodl, že ten svět je třeba měnit.

Nechte mě chvilku..., já si to rozmyslím

To je motto metody, která akceleruje myšlení, zvyšuje efektivitu učení, učí pracovat s chybou a přináší radost a klid do naší práce – Feuersteinovo instrumentální obohacování (Feuerstein's Instrumental Enrichment Programs). Už jste o této metodě slyšeli?

Poruchy příjmu potravy

Anorexie, bulimie a psychogenní přejídání tvoří základní diagnózy celého spektra poruch příjmu potravy. To zahrnuje velmi různorodé problémy, od nezvyklých stravovacích návyků až po život ohrožující chronická onemocnění. V posledních letech jich bohužel přibývá.

Děti a hudba

Potřebují děti zpívat? Naslouchat hudebnímu projevu druhých? Nebo se dokonce učit samostatné hře na hudební nástroj? Poznávat svět tónů, akordů, stupnic? Je jim to k něčemu dobré? Má vůbec cenu vnucovat zájem o zpívání a muzicírování dětem dnešní doby, které povětšinou mají (nechodí-li do hudební školy nebo zpívat do sboru)

 
 
 

PROFIL

Mgr. Eva Pavlíková

Mgr. Eva Pavlíková, 42 let, 3 děti, psycholožka.

 

ČLÁNKY OD AUTORA Mgr. Eva Pavlíková

Když rodiče selhávají…

Profesionální muzikant se ke svému mistrovství propracovává mnoho let každodenním hraním na nástroj. Stejně pilně, systematicky a dlouhodobě zraje špičkový neurochirurg, sportovec či vědec. Chceme-li řídit auto, musíme projít autoškolou a poté předvést zkušebním komisařům,

02.12.2010 Mgr. Eva Pavlíková

Nervózní miminko…

…neumí usnout samo, musí se pokaždé „unosit“ nebo „ukojit“. Jek je položíte, vzbudí se a začínáte od nuly – nosit nebo kojit. Když náhodou spí, prudce rozhazuje ručičkami a zmítá se, jako by se mu něco hrozného zdálo. Jen zřídka spí opravdu tvrdě. Doma jste dovedli

26.11.2010 Mgr. Eva Pavlíková

Rozdělení času mezi rodinu a práci

Než se mi narodily děti, pracovala jsem, měla pravidelné koníčky a spoustu jednorázových aktivit. Zajímavý život naplněný po okraj. Představovala jsem si, jaké to bude jednou fajn na mateřské „dovolené“. Jak si s miminkem užiji chvíle jeho bdění a v době, kdy bude spát, hravě

11.11.2010 Mgr. Eva Pavlíková
1
reklama reklama