reklama reklama

Nejčtenější

ŽENY s.r.o.

Dovolte, abychom Vám představili projekt, který si klade za cíl podporovat české ženy. Opravdově a srdcově, ale hlavně JINAK! Projekt Katalog ŽENY s.r.o. pomůže ženám v jejich podnikání a zároveň nabídne dalším ženám možnost výdělku.

Zastavil se mi svět, abych jej mohl začít měnit

Nikdy jsem neplánoval, že jednou budu stavět dětská hřiště a ani jsem neuvažoval, že by se tomu věnovala moje společnost. Musela přijít rána osudu, den kdy se mi zastavil svět, abych se zanedlouho rozhodl, že ten svět je třeba měnit.

Nechte mě chvilku..., já si to rozmyslím

To je motto metody, která akceleruje myšlení, zvyšuje efektivitu učení, učí pracovat s chybou a přináší radost a klid do naší práce – Feuersteinovo instrumentální obohacování (Feuerstein's Instrumental Enrichment Programs). Už jste o této metodě slyšeli?

Poruchy příjmu potravy

Anorexie, bulimie a psychogenní přejídání tvoří základní diagnózy celého spektra poruch příjmu potravy. To zahrnuje velmi různorodé problémy, od nezvyklých stravovacích návyků až po život ohrožující chronická onemocnění. V posledních letech jich bohužel přibývá.

Děti a hudba

Potřebují děti zpívat? Naslouchat hudebnímu projevu druhých? Nebo se dokonce učit samostatné hře na hudební nástroj? Poznávat svět tónů, akordů, stupnic? Je jim to k něčemu dobré? Má vůbec cenu vnucovat zájem o zpívání a muzicírování dětem dnešní doby, které povětšinou mají (nechodí-li do hudební školy nebo zpívat do sboru)

 
 
 

PROFIL

Martina Boledovičová

Je nakladatelka. Před 7 lety založila nakladatelství Smart Press.

Vydává původní české kuchařky a osvětové knihy (např. Biokuchařka v roce 2005, Porodní příběhy, Ekozahrady, Peru – děti Inků). S problematikou adopce a hostitelské péče se setkala osobně. Proto v roce 2010 založila občanské sdružení Dětem rodinu a péči, které si klade za cíl pozitivně informovat o náhradní rodinné péči, zejména péči pěstounské. Cílem je, aby se našlo tolik náhradních rodičů, že české ústavy budou konečně prázdné.
 

ČLÁNKY OD AUTORA Martina Boledovičová

Děti bez rodičů v ústavech, nebo v náhradních rodinách?

Dohady o tom, zda preferovat rodinu (biologickou či náhradní) před ústavní péčí se v naší zemi vlečou a nevyhýbají se ani zákonodárcům. Stojíme na začátku dlouhé cesty ke změně. V každém případě je nejdříve třeba změnit myšlení celé společnosti a najít dostatečný

13.10.2012 Martina Boledovičová
1
reklama reklama