reklama reklama

Nejčtenější

ŽENY s.r.o.

Dovolte, abychom Vám představili projekt, který si klade za cíl podporovat české ženy. Opravdově a srdcově, ale hlavně JINAK! Projekt Katalog ŽENY s.r.o. pomůže ženám v jejich podnikání a zároveň nabídne dalším ženám možnost výdělku.

Zastavil se mi svět, abych jej mohl začít měnit

Nikdy jsem neplánoval, že jednou budu stavět dětská hřiště a ani jsem neuvažoval, že by se tomu věnovala moje společnost. Musela přijít rána osudu, den kdy se mi zastavil svět, abych se zanedlouho rozhodl, že ten svět je třeba měnit.

Nechte mě chvilku..., já si to rozmyslím

To je motto metody, která akceleruje myšlení, zvyšuje efektivitu učení, učí pracovat s chybou a přináší radost a klid do naší práce – Feuersteinovo instrumentální obohacování (Feuerstein's Instrumental Enrichment Programs). Už jste o této metodě slyšeli?

Poruchy příjmu potravy

Anorexie, bulimie a psychogenní přejídání tvoří základní diagnózy celého spektra poruch příjmu potravy. To zahrnuje velmi různorodé problémy, od nezvyklých stravovacích návyků až po život ohrožující chronická onemocnění. V posledních letech jich bohužel přibývá.

Děti a hudba

Potřebují děti zpívat? Naslouchat hudebnímu projevu druhých? Nebo se dokonce učit samostatné hře na hudební nástroj? Poznávat svět tónů, akordů, stupnic? Je jim to k něčemu dobré? Má vůbec cenu vnucovat zájem o zpívání a muzicírování dětem dnešní doby, které povětšinou mají (nechodí-li do hudební školy nebo zpívat do sboru)

 
 
 

PROFIL

Bc. Petra Kubálková

Vystudovala Informační studia a knihovnictví na FF UK. Působila v řadě neziskových organizací a nadačních fondů Nadace Open Society Fund Praha, Transparency International, Česko-německý fond budoucnosti a další.

V letech 2008-2011 vedla Centrum ProEquality při Otevřené společnosti o.p.s. Oblasti rovných příležitostí žen a mužů, gender mainstreamingu, slaďování práce a rodiny, ale také oblasti společenské odpovědnosti firem nebo fundraisingu se věnuje od roku 2004. V roce 2006 absolvovala vzdělávání pro genderové auditorky pod hlavičkou neziskové organizace APERIO - Společnost pro zdravé rodičovství. Je zakladatelkou občanského sdružení cats2cats o.s.
 

ČLÁNKY OD AUTORA Bc. Petra Kubálková

Nepotřebujete genderový audit?

Možná jste už někdy zaslechli výrazy genderový audit, genderová analýza, genderové šetření. Snad jste na ně narazili v odborném článku či někde na webových stránkách a s pozdviženým obočím jste si pomysleli, že ta Evropská unie se už úplně zbláznila. Pokud patříte mezi

13.10.2012 Bc. Petra Kubálková
1
reklama reklama