reklama reklama

Nejčtenější

ŽENY s.r.o.

Dovolte, abychom Vám představili projekt, který si klade za cíl podporovat české ženy. Opravdově a srdcově, ale hlavně JINAK! Projekt Katalog ŽENY s.r.o. pomůže ženám v jejich podnikání a zároveň nabídne dalším ženám možnost výdělku.

Zastavil se mi svět, abych jej mohl začít měnit

Nikdy jsem neplánoval, že jednou budu stavět dětská hřiště a ani jsem neuvažoval, že by se tomu věnovala moje společnost. Musela přijít rána osudu, den kdy se mi zastavil svět, abych se zanedlouho rozhodl, že ten svět je třeba měnit.

Nechte mě chvilku..., já si to rozmyslím

To je motto metody, která akceleruje myšlení, zvyšuje efektivitu učení, učí pracovat s chybou a přináší radost a klid do naší práce – Feuersteinovo instrumentální obohacování (Feuerstein's Instrumental Enrichment Programs). Už jste o této metodě slyšeli?

Poruchy příjmu potravy

Anorexie, bulimie a psychogenní přejídání tvoří základní diagnózy celého spektra poruch příjmu potravy. To zahrnuje velmi různorodé problémy, od nezvyklých stravovacích návyků až po život ohrožující chronická onemocnění. V posledních letech jich bohužel přibývá.

Děti a hudba

Potřebují děti zpívat? Naslouchat hudebnímu projevu druhých? Nebo se dokonce učit samostatné hře na hudební nástroj? Poznávat svět tónů, akordů, stupnic? Je jim to k něčemu dobré? Má vůbec cenu vnucovat zájem o zpívání a muzicírování dětem dnešní doby, které povětšinou mají (nechodí-li do hudební školy nebo zpívat do sboru)

 
 
 

Rodina a volný čas

Novinky ve Skiareálu Lipno - zima 2010/2011

V nadcházející zimní sezóně 2010/11 se bude na Lipně lyžovat za stejné ceny jako vloni. I přes vzrůstající ceny energií a dalších vstupů na rozdíl od jiných skiareálů držíme již 3. sezónu v řadě stejné pultové ceny skipasů.

28.11.2010 Bc. Lenka Bečánová

Brumíkova lyžařská akademie

Brumík podporuje moderní metody výuky lyžování dětí ve spolupráci s Asociací profesionálních učitelů lyžování.

27.12.2010 Bc. Lenka Bečánová

Zastavil se mi svět, abych jej mohl začít měnit

Nikdy jsem neplánoval, že jednou budu stavět dětská hřiště a ani jsem neuvažoval, že by se tomu věnovala moje společnost. Musela přijít rána osudu, den kdy se mi zastavil svět, abych se zanedlouho rozhodl, že ten svět je třeba měnit.

23.09.2013 Martin Suchánek

Plaváček Daniel

Taky se vám tají dech, když vidíte ty krásné modré záběry potápějících se a plavajících miminek? Nevím, jestli je to tou modrou, nebo těmi dětičkami, ale bývám naměkko. Plavání kojenců je v současné době pro mnohé maminky naprostá samozřejmost. Tak jako třeba pro maminku

18.11.2010 Mgr. Iveta Vaisová

Svět z koňského hřbetu

Pravdivost staré arabské moudrosti, že „nejkrásnější pohled na svět je z koňského hřbetu“, objevuje v poslední době čím dál víc lidí. Díky rozmachu a pozvolna vzrůstající úrovni jezdeckých škol i turistických jízdáren je tato aktivita snadno dostupná prakticky pro všechny,

13.10.2012 Mgr. Kateřina Lipinská

Kam s dětmi v březnu

Máme tu březen, sluníčko se na nás pěkně směje a Vy máte příležitost vyrazit se svými dětmi na výlet za hezkého počasí. Dovolte nám tedy, Vám dát pár typů, kam s dětmi na výlet.

05.03.2011 Bc. Lenka Bečánová

Kam s dětmi v únoru

Začíná nám karnevalové veselí a my Vám poradíme, kam s dětmi zajít na karneval a nebo na další akce pro děti.

05.02.2011 Bc. Lenka Bečánová
1 2
reklama reklama