reklama reklama

Nejčtenější

ŽENY s.r.o.

Dovolte, abychom Vám představili projekt, který si klade za cíl podporovat české ženy. Opravdově a srdcově, ale hlavně JINAK! Projekt Katalog ŽENY s.r.o. pomůže ženám v jejich podnikání a zároveň nabídne dalším ženám možnost výdělku.

Zastavil se mi svět, abych jej mohl začít měnit

Nikdy jsem neplánoval, že jednou budu stavět dětská hřiště a ani jsem neuvažoval, že by se tomu věnovala moje společnost. Musela přijít rána osudu, den kdy se mi zastavil svět, abych se zanedlouho rozhodl, že ten svět je třeba měnit.

Nechte mě chvilku..., já si to rozmyslím

To je motto metody, která akceleruje myšlení, zvyšuje efektivitu učení, učí pracovat s chybou a přináší radost a klid do naší práce – Feuersteinovo instrumentální obohacování (Feuerstein's Instrumental Enrichment Programs). Už jste o této metodě slyšeli?

Poruchy příjmu potravy

Anorexie, bulimie a psychogenní přejídání tvoří základní diagnózy celého spektra poruch příjmu potravy. To zahrnuje velmi různorodé problémy, od nezvyklých stravovacích návyků až po život ohrožující chronická onemocnění. V posledních letech jich bohužel přibývá.

Děti a hudba

Potřebují děti zpívat? Naslouchat hudebnímu projevu druhých? Nebo se dokonce učit samostatné hře na hudební nástroj? Poznávat svět tónů, akordů, stupnic? Je jim to k něčemu dobré? Má vůbec cenu vnucovat zájem o zpívání a muzicírování dětem dnešní doby, které povětšinou mají (nechodí-li do hudební školy nebo zpívat do sboru)

 
 

Kam s dětmi v březnu

publikováno: 05.03.2011   |   autor: Bc. Lenka Bečánová

Máme tu březen, sluníčko se na nás pěkně směje a Vy máte příležitost vyrazit se svými dětmi na výlet za hezkého počasí. Dovolte nám tedy, Vám dát pár typů, kam s dětmi na výlet.

 
 

Arabela a její kouzelný prsten

V Břeclavi můžete do 27.3. shlédnu výstavu kostýmů a rekvizit, které byli použity v oblíbeném pohádkovém seriálu Arabela. Uvidíte nejen šaty, které nosila  Arabela, ale také kouzelný plášť Rumburaka, ale i kostým černokněžníka Viga nebo Fantomase. Budete mít také možnost shlédnout kouzelný prsten Arabaly, křišťálovou kouli nebo cestovní plášť.

Více na http://www.vystava-arabela.cz/

 

Matějská pouť 2011

První jarní pouť v Evropě začne 5. 3. na tradičním místě a to Pražského výstaviště. Na Matějské pouti na Vás čeká cca 120 český a zahraničních atrakcí. Provozní doba pouti je od úterý do pátku od 14:00 do 21:00 hodin, soboty, neděle, svátky a školní prázdniny je od 10:00 do 22:00 hodin. Návštěvníci pouti  najdou celodenní zábavu pro celou rodinu dle svého výběru.

 

S dětmi na letiště

Letiště Praha je atraktivním místem, kde můžete načerpat atmosféru dálek a poznání. Místem, které inspiruje k objevování nového. Neopakovatelný zážitek Vám může dát nejen samo cestování, ale i nahlédnutí do zákulisí letiště. Do konce března máte tak jedinečnou možnost na Letišti Praha prozkoumat místa, kam se obyčejný cestující nedostane. Budete mít možnost vidět shon na odbavovacích plochách, dostanene se do blízkosti letadel a seznámíte se s dráhovým systém.

Více na www.prg.aero/cs/

 

Komentovaná prohlídka historických hraček

Výstava hraček z let 1840 - 1860 je k vidění do 27.3. k vidění na zámku v Děčíně. Uvidíte zde hračky, se kterými si hrály děti před více než sto lety. Mezi velká lákadla výstavy patří funkční model železnice, dále budou k vidění postavičky poháněné hodinovým strojkem, stavebnice, pokojíčky pro panenky, modely nejrůznějších dopravních prostředků a také promítací přístroje – laterny magiky a kinematografy.

Více na www.zamekdecin.cz

 

 

 

 

 

 


Bc. Lenka Bečánová

Jmenuji se Lenka Bečánová, je mi 25 let a jsem z Kutné Hory, kde jsem se narodila a také dodnes žiji.

 

 
 
 
reklama reklama