reklama reklama

Nejčtenější

ŽENY s.r.o.

Dovolte, abychom Vám představili projekt, který si klade za cíl podporovat české ženy. Opravdově a srdcově, ale hlavně JINAK! Projekt Katalog ŽENY s.r.o. pomůže ženám v jejich podnikání a zároveň nabídne dalším ženám možnost výdělku.

Zastavil se mi svět, abych jej mohl začít měnit

Nikdy jsem neplánoval, že jednou budu stavět dětská hřiště a ani jsem neuvažoval, že by se tomu věnovala moje společnost. Musela přijít rána osudu, den kdy se mi zastavil svět, abych se zanedlouho rozhodl, že ten svět je třeba měnit.

Nechte mě chvilku..., já si to rozmyslím

To je motto metody, která akceleruje myšlení, zvyšuje efektivitu učení, učí pracovat s chybou a přináší radost a klid do naší práce – Feuersteinovo instrumentální obohacování (Feuerstein's Instrumental Enrichment Programs). Už jste o této metodě slyšeli?

Poruchy příjmu potravy

Anorexie, bulimie a psychogenní přejídání tvoří základní diagnózy celého spektra poruch příjmu potravy. To zahrnuje velmi různorodé problémy, od nezvyklých stravovacích návyků až po život ohrožující chronická onemocnění. V posledních letech jich bohužel přibývá.

Děti a hudba

Potřebují děti zpívat? Naslouchat hudebnímu projevu druhých? Nebo se dokonce učit samostatné hře na hudební nástroj? Poznávat svět tónů, akordů, stupnic? Je jim to k něčemu dobré? Má vůbec cenu vnucovat zájem o zpívání a muzicírování dětem dnešní doby, které povětšinou mají (nechodí-li do hudební školy nebo zpívat do sboru)

 
 

Kam s dětmi v dubnu

publikováno: 04.04.2011   |   autor: Bc. Lenka Bečánová

Další z jarních měsíců máme před sebou. Počasí tak, přímo vybízí k podnikání výletů, proto Vám přínášíme další z typů na výlet.

 
 

Botanická zahrada Praha

Botanická zahrada v Praze, si pro své návštěvníky připravila překvapení. Od 5. dubna se začnou totiž v Botanické zahradě líhnout motýli. V letošní roce vůbec poprvé u nás botanická zahrada v Troji také představí vzácné druhy otakárků.

Více na www.botanicka.cz

 

Zoologická zahrada Jihlava

Zoo v Jihavě si pro Vás přiravila 24.4 Den země. Den bude zaměřený na ochranu životního prostředí a zvířat. Avšak toto není jediný program, který zoologická zahrada v Jihlavě pro své navštěvníky připravuje. Více se na www.zoojihlava.cz

 

Vyšehradky aneb projděme si minulost

Přijďte se s dětmi podívat do minulosti i do budoucnosti. 30. dubna můžete navštívit pražský Vyšehrad, kde od 14:00 je pro děti připravená pohádka Chroust a od 15:00 do 17:00 je pro děti a jejich rodiče připraven interaktivní program podle života a věštěb knězny Libuše.

Více se na www.vysehratky.cz

 

Velikonoce na rozhledně

Na velikonoční sobotu 23. dubna je pro návštěvníky Rozhledny Veselice připraven již 9. Velikonoční jarmark. Na jarmarku si budou moci návštěvníci prohlédnout výrobky regionálních prodejců, zdobnení dekorativních perníků, menší děti potěší živá zvířata a odpoledne se děti budou moci svést na koních.

Více na www.rozhledna-veselice.cz/

 

Velikonoční tradice ve skanzenu

Kde jinde než ve skanzenu můžete prožít pravé velikonoce. Skanzen v Rožnově pod Radhoštěm Vás uvítá tradičními roubenými domy, hospodářskými staveními, studnami a zvonicemi. Oslavy ve skanzenu začínají již 11. dubna podle křesťanských zvyklostí na bílou sobotu.

Vice na http://www.vmp.cz/

 


Bc. Lenka Bečánová

Jmenuji se Lenka Bečánová, je mi 25 let a jsem z Kutné Hory, kde jsem se narodila a také dodnes žiji.

 

 
 
 
reklama reklama