reklama reklama

Nejčtenější

ŽENY s.r.o.

Dovolte, abychom Vám představili projekt, který si klade za cíl podporovat české ženy. Opravdově a srdcově, ale hlavně JINAK! Projekt Katalog ŽENY s.r.o. pomůže ženám v jejich podnikání a zároveň nabídne dalším ženám možnost výdělku.

Zastavil se mi svět, abych jej mohl začít měnit

Nikdy jsem neplánoval, že jednou budu stavět dětská hřiště a ani jsem neuvažoval, že by se tomu věnovala moje společnost. Musela přijít rána osudu, den kdy se mi zastavil svět, abych se zanedlouho rozhodl, že ten svět je třeba měnit.

Nechte mě chvilku..., já si to rozmyslím

To je motto metody, která akceleruje myšlení, zvyšuje efektivitu učení, učí pracovat s chybou a přináší radost a klid do naší práce – Feuersteinovo instrumentální obohacování (Feuerstein's Instrumental Enrichment Programs). Už jste o této metodě slyšeli?

Poruchy příjmu potravy

Anorexie, bulimie a psychogenní přejídání tvoří základní diagnózy celého spektra poruch příjmu potravy. To zahrnuje velmi různorodé problémy, od nezvyklých stravovacích návyků až po život ohrožující chronická onemocnění. V posledních letech jich bohužel přibývá.

Děti a hudba

Potřebují děti zpívat? Naslouchat hudebnímu projevu druhých? Nebo se dokonce učit samostatné hře na hudební nástroj? Poznávat svět tónů, akordů, stupnic? Je jim to k něčemu dobré? Má vůbec cenu vnucovat zájem o zpívání a muzicírování dětem dnešní doby, které povětšinou mají (nechodí-li do hudební školy nebo zpívat do sboru)

 
 
 

Rodina a vztahy

Názor odborníka - Může dítě zachránit vztah?

Naplno souhlasím, také si myslím, že jediný důvod proč mít dítě, je z lásky.

24.11.2010 Mgr. Jaroslava Kodýtková

Názor odborníka - Když už se rodiče nemájí rádi

S Vaším článkem nelze jinak než souhlasit, měla bych jen doplnění k poslední větě – totiž dětský hlas o tom, kolik času a jakým způsobem trávit s „opuštěným“ rodičem by měl být jen hlasem poradním, nikoliv rozhodujícím.

17.11.2010 Mgr. Jaroslava Kodýtková

Když už se rodiče nemají rádi

Nejprve bych chtěla říct, že setrvávat v manželství jen proto, že máte děti a bojíte se, že to, že se rozvedete jim nějak ublíží, to je to nejhorší, co můžete udělat.

03.11.2010 Gabriela Pawliková Bártová

Když rodiče selhávají…

Profesionální muzikant se ke svému mistrovství propracovává mnoho let každodenním hraním na nástroj. Stejně pilně, systematicky a dlouhodobě zraje špičkový neurochirurg, sportovec či vědec. Chceme-li řídit auto, musíme projít autoškolou a poté předvést zkušebním komisařům,

02.12.2010 Mgr. Eva Pavlíková
1
reklama reklama