reklama reklama

Nejčtenější

ŽENY s.r.o.

Dovolte, abychom Vám představili projekt, který si klade za cíl podporovat české ženy. Opravdově a srdcově, ale hlavně JINAK! Projekt Katalog ŽENY s.r.o. pomůže ženám v jejich podnikání a zároveň nabídne dalším ženám možnost výdělku.

Zastavil se mi svět, abych jej mohl začít měnit

Nikdy jsem neplánoval, že jednou budu stavět dětská hřiště a ani jsem neuvažoval, že by se tomu věnovala moje společnost. Musela přijít rána osudu, den kdy se mi zastavil svět, abych se zanedlouho rozhodl, že ten svět je třeba měnit.

Nechte mě chvilku..., já si to rozmyslím

To je motto metody, která akceleruje myšlení, zvyšuje efektivitu učení, učí pracovat s chybou a přináší radost a klid do naší práce – Feuersteinovo instrumentální obohacování (Feuerstein's Instrumental Enrichment Programs). Už jste o této metodě slyšeli?

Poruchy příjmu potravy

Anorexie, bulimie a psychogenní přejídání tvoří základní diagnózy celého spektra poruch příjmu potravy. To zahrnuje velmi různorodé problémy, od nezvyklých stravovacích návyků až po život ohrožující chronická onemocnění. V posledních letech jich bohužel přibývá.

Děti a hudba

Potřebují děti zpívat? Naslouchat hudebnímu projevu druhých? Nebo se dokonce učit samostatné hře na hudební nástroj? Poznávat svět tónů, akordů, stupnic? Je jim to k něčemu dobré? Má vůbec cenu vnucovat zájem o zpívání a muzicírování dětem dnešní doby, které povětšinou mají (nechodí-li do hudební školy nebo zpívat do sboru)

 
 
 

Rozhovor

Martin Suchánek - Naše milá paní ředitelka

Rozhovor s paní Ing. Pavlou Gomba, výkonnou ředitelkou Českého výboru pro UNICEF. Část první: Odpovědi na otázky čtenářů Magazínu MojeChytreDite.cz.

24.11.2010 Martin Suchánek

Zuzana Bělohorcová - Salma je můj střed vesmíru

Zuzka Belohorcová má vystudovný operní zpěv, ale její profesí, kterou dělá celý svůj život je moderování. Je to pár měsíců, co se moderátorka stala maminkou. S námi se podělila o radosti, které prožívá se svojí dcerou Salmou.

23.01.2011 Bc. Lenka Bečánová

Míša Maurerová - Nejraději máme Krtečka

Míšu Maurerovou si mnoho z nás pamatuje jako Digi z Ulice, ale už málokdo ví, že se Míša velice intenzivně věnuje charitě a také se snaží skvěle vychovávat své děti Josífka a Madlenku. Míša se s námi a s Vámi podělila o to, proč se věnuje charitě a jak u ní vypadá obyčejný

13.12.2010 Bc. Lenka Bečánová

Časopis pro lidi s kritickým myšlením a otevřeným srdcem

Vše o novém Magazínu MojeChytreDite.cz a mnohem více jsme zachytili v rozhovoru se dvěma hlavními aktéry nového počinu mezi magazíny pro rodiny s dětmi.

13.10.2012 Mgr. Hana Zahradníčková
09.11.2010 Martin Suchánek
1
reklama reklama