reklama reklama

Nejčtenější

ŽENY s.r.o.

Dovolte, abychom Vám představili projekt, který si klade za cíl podporovat české ženy. Opravdově a srdcově, ale hlavně JINAK! Projekt Katalog ŽENY s.r.o. pomůže ženám v jejich podnikání a zároveň nabídne dalším ženám možnost výdělku.

Zastavil se mi svět, abych jej mohl začít měnit

Nikdy jsem neplánoval, že jednou budu stavět dětská hřiště a ani jsem neuvažoval, že by se tomu věnovala moje společnost. Musela přijít rána osudu, den kdy se mi zastavil svět, abych se zanedlouho rozhodl, že ten svět je třeba měnit.

Nechte mě chvilku..., já si to rozmyslím

To je motto metody, která akceleruje myšlení, zvyšuje efektivitu učení, učí pracovat s chybou a přináší radost a klid do naší práce – Feuersteinovo instrumentální obohacování (Feuerstein's Instrumental Enrichment Programs). Už jste o této metodě slyšeli?

Poruchy příjmu potravy

Anorexie, bulimie a psychogenní přejídání tvoří základní diagnózy celého spektra poruch příjmu potravy. To zahrnuje velmi různorodé problémy, od nezvyklých stravovacích návyků až po život ohrožující chronická onemocnění. V posledních letech jich bohužel přibývá.

Děti a hudba

Potřebují děti zpívat? Naslouchat hudebnímu projevu druhých? Nebo se dokonce učit samostatné hře na hudební nástroj? Poznávat svět tónů, akordů, stupnic? Je jim to k něčemu dobré? Má vůbec cenu vnucovat zájem o zpívání a muzicírování dětem dnešní doby, které povětšinou mají (nechodí-li do hudební školy nebo zpívat do sboru)

 
 

Martin Suchánek - MojeChytreDite.cz podporuje UNICEF

publikováno: 09.11.2010   |   autor: Martin Suchánek

Rozhovor s Martinem Suchánkem

 
 

 

 

Jak se narodil nápad spolupráce s UNICEF?

 

Několik let kupujeme domů vánoční a novoroční přáníčka UNICEF. Když jsem začal s naším týmem na jaře pracovat na realizaci stránek MojeChytreDite.cz, tak velký charitativní projekt nebyl na seznamu roku 2010. Někdy v polovině léta se tato myšlenka prvně objevila, ale nebylo v našich silách ji realizovat. Zůstala na seznamu přání. Takové bylo tehdejší přemýšlení. Až jedno říjnové ráno přišel zlom díky propagačnímu materiálu UNICEF, který se mi dostal do ruky. To ráno jsem si řekl:,,Nikdy není brzo na začátek velkého projektu a nikdy nebude lepší ráno pro tohle rozhodnutí. Dnes je ten den." T mohu s dobrým pocitem říct, že záložka UNICEF je v naše e-shopu.

 

Proč právě UNICEF?

 

Jak jsem uvedl, může za to leták, který jsem dostal ve vhodný okamžik do ruky. Jak MojeChytreDite.cz poroste, a zatím překvapujeme všechny internetové a marketingové odborníky, budeme rozvíjet i naše lokální charitativní aktivity. Řídím se heslem, že musíme v životě nejprve dávat, abychom mohli dostávat.UNICEF jsme se rozhodl podporovat, protože pomáhá těm nejpotřebnějším dětem na světě. Někdo možná řekne, že země kterým se věnuje UNICEF jsou moc daleko a u nás doma je dostatek příležitostí pomáhat. A bude mít pravdu. Podporovat v první řadě UNICEF je myslím logické, protože pomáhá na místech které nelze vůbec srovnávat s podmínkami dětí v srdci Evropy. Možná bude nejvhodnější uvést příklad, proč UNICEF: Budete vidět dítě, které se topí a právě mizí pod hladinou. Na břehu bude současně ležet jiné dítě s otevřenou zlomeninou a evidentně ve vážném stavu. Co uděláte v první sekundě? Odpověď je jasná... Budeme podporovat lokální projekty, ale vždy UNICEF.

 

Jak je spolupráce s UNICEF široká?

 

Chceme dělat věci dobře a tak začínáme na úrovni prodeje zboží z katalogu UNICEF přes náš e-shop. Jsou to krásné věci, které si bude moct každý náš zákazník přidat do nákupního košíku a příspět tak na dobrou věc. Výhodou těchto věcí je rovněž to, že jejich používáním se vhodně další lidé dozvědí o tom, jak se dá pomáhat. V příštím roce potom máme několik originálních nápadů, k jejichž realizaci využijeme Magazín MojeChytreDite.cz a naše fanoušky z Facebooku. Věřím, že nám pomohou.

 

Proč to celé děláte? 

 

Pokud se podíváme do smlouvy, kterou jsme uzavřeli s Českým výborem pro UNICEF (Dětský fond OSN), je předmětem činnosti shromáždění finančních prostředků na programy UNICEF na pomoc strádajícím dětem, které UNICEF rozvíjí v oblastech postižených přírodní katastrofou, ozbrojenými konflikty a v rozvojových zemích. A přeloženo z právničtiny? Chceme kousek našeho štěstí a štěstí našich zákazníků poslat tam, kde ho na rozdávání nemají. Tak jednoduché to je. Chci poděkovat všem za podporu.

 


Martin Suchánek

Je jednatelem společnosti MojeChytreDite.cz s.r.o., dělat radost nás baví ®, který sdružuje internetový magazín a obchod hraček. MojeChytreDite.cz s.r.o. je významným dodavatelem dětských hřišť v České s Slovenské republice.

 

 
 
 
reklama reklama