reklama reklama

Nejčtenější

ŽENY s.r.o.

Dovolte, abychom Vám představili projekt, který si klade za cíl podporovat české ženy. Opravdově a srdcově, ale hlavně JINAK! Projekt Katalog ŽENY s.r.o. pomůže ženám v jejich podnikání a zároveň nabídne dalším ženám možnost výdělku.

Zastavil se mi svět, abych jej mohl začít měnit

Nikdy jsem neplánoval, že jednou budu stavět dětská hřiště a ani jsem neuvažoval, že by se tomu věnovala moje společnost. Musela přijít rána osudu, den kdy se mi zastavil svět, abych se zanedlouho rozhodl, že ten svět je třeba měnit.

Nechte mě chvilku..., já si to rozmyslím

To je motto metody, která akceleruje myšlení, zvyšuje efektivitu učení, učí pracovat s chybou a přináší radost a klid do naší práce – Feuersteinovo instrumentální obohacování (Feuerstein's Instrumental Enrichment Programs). Už jste o této metodě slyšeli?

Poruchy příjmu potravy

Anorexie, bulimie a psychogenní přejídání tvoří základní diagnózy celého spektra poruch příjmu potravy. To zahrnuje velmi různorodé problémy, od nezvyklých stravovacích návyků až po život ohrožující chronická onemocnění. V posledních letech jich bohužel přibývá.

Děti a hudba

Potřebují děti zpívat? Naslouchat hudebnímu projevu druhých? Nebo se dokonce učit samostatné hře na hudební nástroj? Poznávat svět tónů, akordů, stupnic? Je jim to k něčemu dobré? Má vůbec cenu vnucovat zájem o zpívání a muzicírování dětem dnešní doby, které povětšinou mají (nechodí-li do hudební školy nebo zpívat do sboru)

 
 
 

Zdraví

Zdraví bez chemie

Látkové pleny jsou šetrné jak k Vašemu dítěti, tak k Vaší peněžence a také k životnímu prostředí. Jak jsou na tom dnes běžně prodávané jednorázové papírové pleny propagované reklamou oproti tradičním látkovým plenám, které většina z nás nosila? Dnes dospívající generace

28.11.2010 Bc. Lenka Bečánová

Když je dítě nemocné

Nejhorší pro každého rodiče je snad moment, kdy nám dítě onemocní. V tom momentně si uvědomím jak moc mi chybí, když dcera nezlobí, nelítá po bytě a nešvitoří, ale jen leží v posteli se schváceným obličejem. Říkám si, už aby zase zlobila, ten pohled na nemocné dítě je

27.01.2011 Andrea Karmanová

Hvězdíci

Želatinové tobolky Hvězdíci pomáhají doplňovat příjem DHA, důležité omega-3 nenasycené mastné kyseliny, která:

25.12.2010 Bc. Lenka Bečánová

Proč zrovna mé dítě?

Otázek kolem potravinové alergie je vždy hodně, zejména pokud se vyskytuje u dětí mladších tří let. U kojenců je však otázek nejvíce z hlediska zavádění prvních příkrmů a následného zařazování dalších potravin do jejich jídelníčku. Mnohdy nám dětský lékař doporučí

25.11.2010 Denisa Štočková

Šestinedělí a jeho komplikace

Každá z nás si chce dobu po narození děťátka užít co nejvíce, bohužel šestinedělí není jen o sbližování se s novým človíčkem, kterého nosíte devět měsíců pod srdcem. Je to hlavně péče o narozené dítě, noční vstávání, kojení a zvykání si na „ nový režim“

25.10.2010 Bc. Lenka Bečánová

Maminka Michaela - Poprvé u lékaře

Hned jak se Nathaniel narodil a my se vrátili z porodnice domů, jsme informovali jeho pana doktora, který se na něj už velice těšil.

20.11.2010 Michaela Kolody Blankytná

Maminka Michaela - Očkování, které jsme zvládly

Tak a je to tady. Dneska nás čeká naše první společné očkování. Úplně první očkování, (proti tuberkuloze),má Nathánek za sebou už z porodnice. To ale absolvoval statečně sám, bez maminčiny asistence. Tentokrát už na to budeme spolu.

18.01.2011 Michaela Kolody Blankytná
1 2 3
reklama reklama