reklama reklama

Nejčtenější

ŽENY s.r.o.

Dovolte, abychom Vám představili projekt, který si klade za cíl podporovat české ženy. Opravdově a srdcově, ale hlavně JINAK! Projekt Katalog ŽENY s.r.o. pomůže ženám v jejich podnikání a zároveň nabídne dalším ženám možnost výdělku.

Zastavil se mi svět, abych jej mohl začít měnit

Nikdy jsem neplánoval, že jednou budu stavět dětská hřiště a ani jsem neuvažoval, že by se tomu věnovala moje společnost. Musela přijít rána osudu, den kdy se mi zastavil svět, abych se zanedlouho rozhodl, že ten svět je třeba měnit.

Nechte mě chvilku..., já si to rozmyslím

To je motto metody, která akceleruje myšlení, zvyšuje efektivitu učení, učí pracovat s chybou a přináší radost a klid do naší práce – Feuersteinovo instrumentální obohacování (Feuerstein's Instrumental Enrichment Programs). Už jste o této metodě slyšeli?

Poruchy příjmu potravy

Anorexie, bulimie a psychogenní přejídání tvoří základní diagnózy celého spektra poruch příjmu potravy. To zahrnuje velmi různorodé problémy, od nezvyklých stravovacích návyků až po život ohrožující chronická onemocnění. V posledních letech jich bohužel přibývá.

Děti a hudba

Potřebují děti zpívat? Naslouchat hudebnímu projevu druhých? Nebo se dokonce učit samostatné hře na hudební nástroj? Poznávat svět tónů, akordů, stupnic? Je jim to k něčemu dobré? Má vůbec cenu vnucovat zájem o zpívání a muzicírování dětem dnešní doby, které povětšinou mají (nechodí-li do hudební školy nebo zpívat do sboru)

 
 
 

Zdraví

Posilněte svou imunitu před nástupem chřipkové sezóny

Podzim je nádherný, ale může být i užitečný. Využijte ho k posílení své obranyschopnosti, aby zimní období viróz a chřipek zvládla bez zaváhání. Ještě je dostatek času. A zkuste to hravě. Celý den, od rána do večera. Myslete na svou imunitu – zvláště když je tolik prostoru,

13.10.2012 Gabriela Bachárová

Antidepresiva v těhotenství? Povolena!

Je možné tyto dvě věci vůbec skloubit? Jak se léčba psychofarmaky slučuje s těhotenstvím? Velmi ožehavá otázka, ale i ta má odpověď.Ano, lze brát antidepresiva i v době těhotenství,ale samozřejmě jen za určitých podmínek.

10.12.2010 Denisa Štočková

Buďte i v těhotenství krásná

V těhotenství se naše tělo postupně mění. Nejen, že se nám zvětšuje bříško spolu s rostoucím děťátkem, které nosíme pod srdcem,ale mění se naše hladiny hormonů a ovlivňují celé naše tělo. Najednou se můžeme cítit, jako by se nám znovu ozvala spousta problémů s pokožkou

01.12.2010 Denisa Štočková
1
reklama reklama