reklama reklama

Nejčtenější

ŽENY s.r.o.

Dovolte, abychom Vám představili projekt, který si klade za cíl podporovat české ženy. Opravdově a srdcově, ale hlavně JINAK! Projekt Katalog ŽENY s.r.o. pomůže ženám v jejich podnikání a zároveň nabídne dalším ženám možnost výdělku.

Zastavil se mi svět, abych jej mohl začít měnit

Nikdy jsem neplánoval, že jednou budu stavět dětská hřiště a ani jsem neuvažoval, že by se tomu věnovala moje společnost. Musela přijít rána osudu, den kdy se mi zastavil svět, abych se zanedlouho rozhodl, že ten svět je třeba měnit.

Nechte mě chvilku..., já si to rozmyslím

To je motto metody, která akceleruje myšlení, zvyšuje efektivitu učení, učí pracovat s chybou a přináší radost a klid do naší práce – Feuersteinovo instrumentální obohacování (Feuerstein's Instrumental Enrichment Programs). Už jste o této metodě slyšeli?

Poruchy příjmu potravy

Anorexie, bulimie a psychogenní přejídání tvoří základní diagnózy celého spektra poruch příjmu potravy. To zahrnuje velmi různorodé problémy, od nezvyklých stravovacích návyků až po život ohrožující chronická onemocnění. V posledních letech jich bohužel přibývá.

Děti a hudba

Potřebují děti zpívat? Naslouchat hudebnímu projevu druhých? Nebo se dokonce učit samostatné hře na hudební nástroj? Poznávat svět tónů, akordů, stupnic? Je jim to k něčemu dobré? Má vůbec cenu vnucovat zájem o zpívání a muzicírování dětem dnešní doby, které povětšinou mají (nechodí-li do hudební školy nebo zpívat do sboru)

 
 

Škola zdraví a umění omlazení organismu

publikováno: 10.04.2011   |   autor: Bc. Lenka Bečánová

Přinášíme Vám nejnověší informace ze " Školy zdraví, umění omlazení organismu" lektorky Eleny Tomiliny.

 
 

V současné době, jsou zpřístupněné stránky o " Škole zdraví" a kurzech lektorky Eleny Tomiliny na stránkách www.skolazdravi.ic.cz, kde najdete veškeré potřebné informace a můžete si stáhnou i příhlášky na kurzy.


Jsou ještě volná místa na dva jarní, květnové kurzy v Bludově

1.5. – 7.5.2011 - Bludov u Šumperka – hotel Vlčí Důl - kurz pro ženy,  „Vrať si zdraví a mladost“.

Program záměrný výhradně pro ženy jakéhokoliv věku, směřující k obnovení i upevnění vlastního zdraví.

Drahé ženy! Máte reálnou možnost se samostatně zbavit mnohých gynekologických problému (včetně neplodnosti), značně zlepšit svůj stav v klimakteriu. Naučíte se korigovat svou váhu i správně pečovat o vlastní tělo. Vaše chůze se stane lehká, kůže pružná a nálada – skvělá. Tím, že poznáte tajemství vlastního organismu a naučíte se působit na různé orgány a systémy, dosáhnete konkrétních výsledků v ozdravění a omlazení vlastního organismu.

Program   
   

 

- komplex fyzických cvičení na páteř a klouby (ranní rozcvička).

- taneční ozdravné cviky s elementy břišních tanců

- speciální ozdravný komplex , poprvé uveřejněný v ČR - Zemský Cigun pro ženy. Skládá se z pečlivě vybraných

  cvičení, které se nejlépe spojují s energetickou charakteristikou ženského organismu.

- různé druhy samo-masáží, včetně gynekologické.

- meditační cvičení, zaměřené na formování zdravého vědomí a zdravého těla.

- korekce hmotnosti a formování postavy.

Především dojde ke zlepšení stavu: páteře a kloubů,  vnitřních orgánů při jakýchkoliv chronických nemocech. Kontraindikací je těhotenství.

Upozorňujeme, že kurz je limitován 25 účastníky. Konečná cena : 4200,- Kč s DPH.


8.5. – 14.5.2011 - Bludov u Šumperka – hotel Vlčí Důl - „Umění omlazení organismu“.


Program je určen pro lidi jakéhokoliv věku, směřující k obnovení a upevnění vlastního zdraví. Naučíte se komplex fyzických cvičení na páteř a klouby, Daovskou jógu a cigun - cesta k zdraví a k dlouhověkosti obsahující - řízení dýchání (ozdravné zvuky),  - řízení těla (omlazující samo-masáž, gymnastika Buduanczin « osm kusů brokátů », sexuální Gunfu),  - řízení vědomí  - meditace nabírání a rozdělování energie « Otevírání zlatého kvítku ». Dále se naučíte unikátní ozdravný komplex Tajczi  - Cigun « 28 kroků». Sestavený na základě základních pozic Cigun a prvků vnitřních stylů bojových umění Taczi  - Cjuan. Komplex je dost jednoduchý a lehce se dá naučit a používat. Je skvělým ozdravným prostředkem, který napomáhá stabilizaci energetické rovnováhy.

- Nejgun  - Čínské tajemství zpevňování kostních tkání, směřující k celkovému omlazení organismu a zvyšování jeho života-schopnosti.

- prožijete velmi krásné meditace na zklidnění psychiky a uvolnění organismu s použitím léčebných obrazů.

Především dojde ke zlepšení stavu: páteře a kloubů,  vnitřních orgánů při jakýchkoliv chronických nemocech.

Upozorňujeme, že kurz je limitován 25 účastníky. Konečná cena : 4200,- Kč s DPH.

 
pro kurzy v Bludově u Šumperka:

Milana Jirglová, hotel Vlčí důl 878, Bludov, 789 61

Tel.583 238 211, mobil: 739 015 510

www.vlcidul.hotel-cz.com ,Email: vlcidul@hotel-cz.com


Kurzy povede zkušená terapeutka, chiropraktička a léčitelka s řadou schopností paní Elena Tomilina (spolupracovnice Ing. Borise Tichanovského) a jsou překládány do českého jazyka.

Lektorka Elena Tomilina v dubnu na rádiu Impuls


Poslední týden v dubnu vystoupí paní Elena Tomilina ve třech vstupech u zuřivého reportéra Aleše Růžičky na rádiu Impuls  a představí „Školu zdraví a kurzy „Vrať si své zdraví a mládí“ pro ženy a „Umění omlazení organismu“  pro všechny. Dále bude natočena video reportáž a umístěna na stránkách rádia Impuls. O vysílacím čase a umístění video reportáže budete  informováni.

Lektorka Elena Tomilina 8.5.2011 přednáší v Praze


Přijměte pozvání na 8.5.2011 od 10.00 hod. v Tyršově domě na Malé Straně, Újezd 450/40, Praze 1, v sále č.1, kde vystoupí paní Elena Tomilina  na 38. tradiční výstavě zdraví a esoteriky a v hodinové přednášce představí „Školu zdraví a tématické okruhy  „Vrať si své zdraví a mládí“ pro ženy a „Umění omlazení organismu“  pro ženy i muže. Jste srdečně zváni !!!!!


Bc. Lenka Bečánová

Jmenuji se Lenka Bečánová, je mi 25 let a jsem z Kutné Hory, kde jsem se narodila a také dodnes žiji.

 

 
 
 
reklama reklama